Návrh hydraulických systémů | Charvát AVHB s.r.o.

Návrh hydraulických systémů

 

Náš tým zkušených odborníků navrhuje hydraulické systémy pro nejrůznější aplikace přímo dle potřeb zákazníka. Tyto systémy jsou určeny pro další zabudování do mechanismů, strojů nebo zařízení. Nabízíme návrh řešení, výrobu, dodávku, montáž a uvedení do provozu celého hydraulického systému. Prvním krokem k úspěšnému návrhu systému je intenzivní komunikace se zákazníkem, odborníky na straně zákazníka, popřípadě provozovatele. Vyjasnění technických parametrů a chování budoucího systému je nezbytné pro plnou spokojenost provozovatele. Následně je proveden návrh technického řešení a zpracování cenové a termínové nabídky.                     

 

Druhým krokem je zpracování výrobní dokumentace. Hydraulické agregáty a válce jsou nakresleny ve 3d modelovém programu. Objednateli jsou poskytnuty rozměrové výkresy, 3d modely agregátu a hydraulických válců k začlenění do sestav a dispozic. V této fázi je provedeno odsouhlasení s dispozičním a rozměrovým návrhem jednotlivých uzlů.      

Třetím krokem je výroba, kompletace a odzkoušení hydraulického uzlu. Agregát je při odeslání vybaven průvodně dodavatelskou dokumentací. Základní jazykovou variantou je český jazyk. Dle požadavku zákazníka je možné zajistit překlad.

 
 

Na přání a dle zadání zákazníka jsme schopni navrhnout, naprojektovat, dodat a realizovat i montáž agregátu, potrubního rozvodu, včetně proplachů a tlakových zkoušek. Tím naše podpora zákazníkovi nekončí. Jsme schopni vyslat naše odborníky k seřízení a uvedení systému do provozu. Velmi rádi Vám zajistíme i další podporu při provozu systému, jako je servisní prohlídky, výměna hydraulického oleje, doplnění dusíku do akumulátorů a dodávka náhradních dílů pro bezproblémový chod zařízení.

 

KONTAKT TECHNICKÉ ODDĚLENÍ

KONTAKT DAVID DORAZIL - Vedoucí konstrukce

 


 

 

CHARVÁT AVHB s. r. o.
Podvihovská 375/12B
747 70 Opava-Komárov
Sídlo firmy na mapě zde.

IČ: 49610546
DIČ: CZ49610546
Tel: +420 552 309 220
e-mail: info@avhb.cz

Maloobchodní prodejna
Pracovní doba: 
Po-Pá 
6.00 - 11.30 | 12.00 - 15.00

tel: +420 552 309 222
tel: +420 775 475 705

 

 

Firma je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 10995

K analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie pro Google Analytics. Vstupem na tuto prezentaci s nimi souhlasíte.